Догляд за шкірою навколо очей

Догляд за шкірою навколо очей

Догляд за шкірою навколо очей повинен виконуватися особливо ретельно, так як саме ця зона є найбільш чутливою. Безпосередньо під повіками немає явної прошарку жирових і м’язових тканин. Тому вони від природи схильні до розтягування. Бажано не чекати, поки в цій галузі з’являться перші мімічні зморшки, а починати профілактику їх утворення ще в молодому віці.

На жаль, деякі жінки нехтують косметичними процедурами, в результаті набуваючи вигляду нездорового ши-тцу, догляд за очима якого вимагає не меншої ретельності.

Зміст:

 • Правильний догляд за шкірою в зоні очей
 • Як позбутися від зморшок за допомогою нескладного догляду навколо очей
 • Як боротися з набряком і синцями
 • Як доглядати за століттями після пластики
 • Догляд за очима після татуажу
 • Правильний догляд за шкірою в зоні очей

  Досить виконувати основні правила догляду, щоб знизити ймовірність ранньої появи зморшок, набряклості і неприємних темних гуртків:

  Якщо перші зморшки вже з’явилися, не варто тягнути час. Слід негайно починати процедури, що дозволяють знизити їх поглиблення.

  Як позбутися від зморшок за допомогою нескладного догляду навколо очей

  Мімічні зморшки — природне явище, не обов’язково вказує на старіння шкіри. Насправді вони частіше з’являються в результаті рухливості обличчя, через звичку посміхатися «очима».

  Знизити швидкість їх появи можна, якщо забезпечити оптимальне зволоження та живлення поверхневого шару епітелію:

  Підтримати еластичність шкіри допоможуть чудові домашні рецепти:

  Столову ложку внутрішнього свинячого жиру подрібнюють і розтоплюють на водяній бані. До теплого жиру додають пару столових ложок масло оливок або персика. Однорідну масу зберігають у прохолодних умовах до 25-ти днів і застосовують для догляду за століттями очей і шкірою в цій зоні.

  Готують суміш із столової ложки олії оливок і 3-х крапель масляного розчину вітаміну Е, а також А. Масло використовують для обробки зони навколо очей двічі на день. Втирати засіб не потрібно! Його вбивають легкими рухами кінчиків пальців. Через півгодини залишки олії промокають серветкою.

  Як боротися з набряком і синцями

  Якщо набряклість і темні кола не пов’язані із захворюваннями внутрішніх органів, можна позбутися від проблеми самостійно:

  Зняти набряклість, а також позбутися від синяви під очима, допоможе картопляний сік. Досить дрібно натерти 2 столові ложки сирого картопляної бульби і прикласти до очей, попередньо розподіливши масу по ватяні диску. Тримають масочку всього 10-15 хвилин.

  Прибравши тампони, потрібно обережно змастити зону під очима кремом, призначеним для повік, в напрямку від скроні до внутрішнього куточка. Через чверть години залишки масочку і крему видаляють прохолодним зеленим чаєм.

  Як доглядати за століттями після пластики

  Якщо проблеми в зоні очей придбали катастрофічні масштаби, жінки звертаються до допомоги пластичної хірургії. Дійсно, пластика дає можливість привести повіки в порядок.

  Але не варто забувати, що після блефаропластики догляд за очима необхідно продовжити:

  Якщо дотримуватися цих нехитрих правил, ефект від пластики може зберігатися протягом 8-10 років.

  Догляд за очима після татуажу

  Процедуру татуажу також можна віднести до розряду хірургічної операції, так як вона завдає серйозну травму шкірі.

  Щоб не зіткнутися з негативними наслідками, необхідно:

  Зоні в області очей необхідний гідний догляд. Тільки в цьому випадку можна уникнути передчасного старіння шкіри, яке так легко видає справжній вік жінки.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: