7 масок для живлення і зміцнення волосся

7 масок для живлення і зміцнення волосся

Кожну другу дівчину турбують проблеми з ламкістю і випаданням волосся. Звичайно, буває так, що шевелюра була густою і здоровою і буквально за кілька місяців втратила свою колишню красу, пасма потьмяніли, кінчики посікли і стали випадати.

Що робити, якщо волосся стали сіктися і ламатися? Чому волосся ламаються? Як впоратися з такими проблемами? Застосування дорогих препаратів навряд чи допоможе; зрозуміло, шевелюру завжди потрібно балувати і вибирати тільки найкраще, але проблему тільки зовні вирішити не вийде.

Зміст:

 • Чому ламаються волосся?
 • Що робити, якщо волосся ламаються?
 • Маски з вином
 • Маски проти ламкості волосся
 • Чому ламаються волосся?

  Що робити, якщо волосся ламаються?

  Маски з вином

  Якщо волосся жирне біля коріння, випадає і січеться, рекомендуються маски з червоним вином.

  Для їх приготування знадобляться:

  Маски проти ламкості волосся

  Вибираючи шампуні, бальзами, масочку, ополіскувачі бажано щоб вони були з регенерирующими інгредієнтами; лецитинами, вітамінами груп В. Якщо в складі косметичних засобів будуть екстракти зародків пшениці, ромашка, липа, лецитин, хна і пивні дріжджі, сміливо купуйте, ці компоненти допоможуть відновити і вилікувати ваші шевелюри.

  Для повного одужання шевелюри потрібно комплексне лікування, як внутрішнє, так і зовнішнє. Якщо не буде комплексного і регулярного догляду, вам не вдасться отримати позитивних результатів.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: